خانه / اخبار / خداحافظ نوت ۷ ؛ سامسونگ تیر خلاص را شلیک کرد

خداحافظ نوت ۷ ؛ سامسونگ تیر خلاص را شلیک کرد

سامسونگ به شکل رسمی اعلام کرد که مدل‌های فعال گوشی گلکسی نوت ۷ هم تا چند روز دیگر از کار میافتند و هیچ اپراتوری اجازه‌ی استفاده از این گوشی را به کاربران نمی‌دهد. سامسونگ به این موضوع اشاره کرد که در تاریخ ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) به‌روزرسان جدیدی برای نوت ۷۷ منتشر می‌کند که امکان شارژ شدن گوشی را به کلی غیرفعال می‌کند و حتی باعث می‌شود که این گوشی دیگر روی هیچ اپراتور موبایلی کار نکند.

اگر هنوز از این تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کنید، با دریافت به‌روزرسان جدید دیگر نمی‌توانید با نوت ۷ کار کنید. تا این لحظه بیش از ۹۳ درصد از افرادی که گلکسی نوت ۷ را در آمریکا خریداری کرده بودند، گوشی خودشان را پس دادند و این به‌روزرسان بیشتر افرادی را هدف قرار داده که هنوز این گوشی را در اختیار دارند.

سامسونگ به این موضوع اشاره کرده که این به‌روزرسان جدید در آمریکا، اروپا، استرالیا و کشورهای مختلف عرضه می‌شود تا کاربران دیگر نتوانند از این تلفن همراه هوشمند استفاده کنند.

انفجارهای متعدد باتری گلکسی نوت ۷ باعث شد که سامسونگ این تلفن همراه هوشمند را از بازار جمع‌آوری کند؛ اما بعضی از کاربران این گوشی را پس ندادند و در حالی که هنوز احتمال انفجار وجود دارد از این تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کنند.

البته کاربران نوت ۷ هنوز می‌توانند با پس دادن این گوشی به سامسونگ در زمان خرید گلکسی S8 تخفیف ویژه‌ای دریافت کنند.

0

درباره‌ی رضا ازاده

Check Also

آیفون با وجود رمزعبور هم امن نیست؛ مراقب گوشی‌هایتان باشید

اگر فکر می‌کنید با فعال‌کردن رمزعبور، آیفون‌تان حسابی امن شده و دست کسی به اطلاعات‌تان نمی‌رسد بد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *